Prodávající se zavazuje:


– dodat správný druh a množství zboží, tak jak bylo uvedeno v době objednávky, na základě objednávky zákazníka v dohodnuté ceně
– vyexpedovat zboží v dohodnuté lhůtě uvedené u konkrétním zboží , pokud se s objednatelem nedohodne jinak
– vystavit a přiložit fakturu jako daňový doklad, záruční list, pokud je součástí zboží.

Kupující se zavazuje:
– převzít objednané zboží
– zaplatit za objednané zboží dojednanou cenu Odstoupení od smlouvy (zásilkový obchod)
Zákazník má právo odstoupit od kupní smlouvy do 7 dnů od převzetí zboží. Pokud se rozhodnete pro odstoupení v této lhůtě, prosíme Vás o dodržení těchto podmínek:
– Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: info (zavináč) saxflute.cem , ž e žádáte o odstoupení od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu, druhu zboží a vašim číslem účtu pro vrácení sjednané ceny za zboží
– zašlete jej zpět nejpozději do 7dní na naši adresu: SAX & Flute , Heydukova 5, 811 06 Bratislava
– zboží musí být v původním, nepoškozeném obalu
– zboží nesmí být použité
– zboží musí být nepoškozené
– zboží musí být kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd. .)
– přiložte doklad o koupi (fakturu)
Zboží posílejte doporučeně a pojištěné, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu nebo poškození na cestě k nám (doporučeně neznamená na dobírku). Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží vám peníze za zboží zašleme na váš účet *, až po fyzickém obdržení zboží. V případě vrácení zboží, kdy bylo poštovné zdarma, toto odúčtuje z částky zboží. V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme bohužel moci akceptovat odstoupení od kupní smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět. U zboží, který byl vyroben na objednávku zákazníka, bohužel není možné od smlouvy odstoupit. * na vrácení částky si prodávající vyhrazuje lhůtu 7 pracovních dnů. Výměna zboží:
Pokud se stane, že vám nebude vyhovovat velikost (nákrčník, kufr, obal ), je možné zboží vyměnit, avšak další zaslání zboží je již zpoplatněno poplatkem 4 €. Tento vyměněné zboží dostanete opět na dobírku, přičemž výše dobírky bude 4 €.
Reklamace:
Zásilku si vždy při přebírání zkontrolujte. Pokud je balík poškozen nebo je poškozena lepící páska, zkontrolujte za přítomnosti přepravce jeho stav a obsah podle přiložené faktury. V tomto případě za poškození obsahu zásilky odpovídá přepravce as ním musíte sepsat reklamaci. Pokud zásilka byla v pořádku a na dodaném zboží se během záruční doby vyskytnou poruchy, závady, chyby máte právo výrobek reklamovat a to ihned po zjištění závady. Výrobek se dále nesmí používat!
Kontaktujte nás prosím nejprve
e-mailem na: info (zavináč) saxflute.cem , ve kterém napište:
1) číslo objednávky
2 ) přesný název zboží
3) výstižný popis závady a okolnosti při / po kterých se závada projevuje
4) vaše jméno a tel.. číslo Pokud nevyřešíme problém prostřednictvím e-mailu, postupujte následovně:
Zabalte prosím pečlivě zboží a zašlete poštou na adresu:

SAX & Flute
Heydukova 5
811 06 Bratislava

Zboží pojistěte, jelikož neručíme za jeho doručení k nám.
NEZAPOMEŇTE! :
1) přibalit fotokopii faktury + záruční list, pokud byl dodán ke zboží (bez faktury a záručního listu není možné reklamaci vyřídit)
2) přibalit veškeré příslušenství, které bylo dodAno spolu se zbožím
3) přiložit podepsaný dopis, na kterém napíšete, Čo nejpřesnější popis závady, okolnosti, za kterých se závada projevuje a možné příčiny závady (co se dělo s daným zbožím před tím než závada vznikla) ​​
4) napsat adresu a tel.. číslo, na které je třeba vyřízenou reklamaci poslat zpět. Vaše reklamace bude vyřízena maximálně do 30 kalendářních dnů od doručení reklamovaného zboží. O vyřízení reklamace budete informováni také prostřednictvím e-mailu. Po vyřízení reklamace vám zboží zašleme na vámi zadanou adresu, přepravní k vám hradí prodávající. V případě neuznání reklamace hradí přepravné zákazník formou dobírky.

Ochrana osobních údajů

Vámi požadované údaje při registraci jsou nutné pro řádné vyřízení vaší objednávky, proto věnujte této části velkou pozornost. Tyto údaje chráníme před zneužitím a zaručujeme vám, že nikdy neposkytneme třetímu subjektu vaše kontaktní informace a údaje o vašich nákupuch. Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o vás a vašich nákupuch za výše stanovených podmínek jen pro potřebu naší společnosti. Pokud si nebudete přát, aby vaše údaje byly v naší databázi, informujte nás o tem a my vás z naší databáze vymažeme.

zaslání zboží

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.

Zaregistrujte se


Přihlásit