Už žádné pančuškové faux pas! BEPON přináší „punčochového kurýra“

Snad každá žena se s ním už setkala – s „očkem“ na punčochách. A setkání je to rozhodně nemilé. Namísto trapasu a zachraňování situace pomocí známých babských receptů dnes přichází řešení, ve kterém se spojuje komfort, praktičnost a styl. Punčochy si dnes už můžete nechat přinést kurýrem! Přivítejte službu BEPONY expres.

BEPON vždy rád rozmazloval své zákaznice, at už zbožím špičkové kvality, štědrým bonusovým klubem nebo komfortem online objednávání. Dnes přichází nová éra péče o vás, milé dámy. Pokud vás zastihne nehoda a na punčochách se vám udělá „očko“, stačí zatelefonovat na číslo BEPONY expres a do hodiny vám diskrétní kurýr přinese model přesně pro vás.

Je to jednoduché: vyberte si podle vašeho stylu ze šesti modelů, barvu a vaši velikost, sdělte svou adresu a ostatní už nechte na nás. Náš „punčochové Janko“ vám zboží diskrétní přinese a vaše dobrá pověst bude zachráněna. Nastavte si rychlou volbu v mobilu: 0911 111 116. Do nabídky jsme pro vás zařadili jemňoučké 8-DENové punčochy Sunlight, elegantní punčochy Style (20 DEN), zeštíhlující zázračné punčochy Wonder, sexy samodržící Queen (20 DEN), praktické neprůhledné 50-DENové punčochy TONIC a oblíbené BEAUTY XL. Kromě ceny punčoch zaplatíte 3,00 EUR s DPH za donášku. Při objednávce tří a více kusů je doručení zdarma. Služba je zatím dostupná pro zákaznice v Bratislavě.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.