Hodinu stání před skříní, když konečně najdete přesně to, Čo si chcete obléci, ale pořád tomu něco chybí? Nemusíte se další hodinu hrabat v šperkovničke. Vsaďte na malou stylovou kabelku, kterou jen chytíte do ruky a váš fashion outfit dostane tu správnou jiskru, nemluvě o tem, že všechny potřebné drobnosti máte na pořádku a se sebou.

Peněženka, mobil, klíče, lesk na rty, pudr a může se jít do ulic se stylem. Vlastně se stylovou kabelkou od internetového obchodu Luxuryshops [1] ! Malá, módní, vyrobená z umělé kůže, ve 4 různých provedeních as drobnou mašličkou se perfektně hodí k obyčejným riflím a tričku, ale ik romantickým šatům.

Řemínek se dá odepnout a malou kabelku rychle proměníte na maxi kosmetickou taštičku, která se vejde do větší kabelky spolu s vaší kompletní kosmetickou výbavou.

Jelikož každá žena je jedinečná a originální, kabelky jsou zhotoveny ve čtyřech různých originálních provedeních a ve 4 barvách: červená, modrá, béžová a růžová. Na připnutí mají 2 praktické řemínku. Všechny kabelky mají rozměr 20×13 cm.

Luxuryshops vám kabelky doručí až domů, poštovné je v ceně. Na jejich stránkách najdete množství módního zboží, pro dámy, pány a také množství skvělých věciček pro nejmenší. Kvalitní zboží světových značek za rozumné ceny najdete v e-shopu luxuryshops.sk [2]

Tags: [3]

References

  1. ^ Luxuryshops (www.luxuryshops.sk)
  2. ^ luxuryshops . sk (www.luxuryshops.sk)
  3. ^ (www.zlavy-dnes.com)

doručení zboží –

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.