Služby

Dovoz zboží
Rozvoz zboží v Bratislavě a blizkem okolí při objednávce nad 65, – Kč bez DPH zdarma. Při nesplnění minimální výše objednávky je dovoz zpoplatněn částkou ve výši 5 eur bez DPH.
Doručení zboží mimo Bratislavy zajišťujeme sprostřednictvím kurýrní služby resp. české pošty. Minimální výše objednávky pro zaslání zboží bez účtování přepravného je stejná jako při rozvozu zboží v rámci Prahy.

Výkup
Seznam vykupovaných typů a jejich ceny zasíláme na požádání.

Servis kancelářské techniky
Zajišťujeme pro všechny zákazníky za výhodné ceny v Čo najkratškem možném termínu (maximálně do 24 hod)

Likvidace použitěch náplní
Náplně pro své zákazníky likvidujeme zdarma. O převzetí použitěch náplní Vám vystavíme doklad o ekologické likvidaci nebezpečného odpadu. A proto pokud máte někde ve své blizkosti použité prázdné tonery, které Vám tam leží už delší dobu, tak byste si měli uvědomit, Čo vlastně dýcháte. Pokud Vám to Váš současný dodavatel odmítá odebrat, tak je načase jej změnit.

Toner na zkoušku
Pokud máte špatné zkušenosti s renovovanými tonery, dovolte nám přesvědčit Vás o kvalitě našich renovovaných produktů a přijměte naši nabídku TONERU NA 5 denní ZKOUŠKU. Pokud s ním nebute spokojený toner Vám nebude fakturovano. Pokud Vás přesvědčí o své kvalitě během používání, tak získáte rovnocenného partnera pro Vaše podnikání, kterým nebude nikdo jiný než naše společnost aToner.

zaslání zboží

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.