Original article

Často kladené otázky

Můžem platit platobnou kartou?[3]

Kartou je možné v naší spoločnosti platit v případě, že tuto službu odesílátel povolil – týka se Geis Parcel SK, teda balíkovej přepravy. V paletovej přeprave a při rozmernejších zásilkach (Geis CZ) je možné platit jen v hotovosti.

Kde je moja zásilka?[4]

Kde se nachádza momentálne vaša zásilka je možné preverit přímo na našich webových stránkach nájdete priestor pro sledovanie zásilky, kam stačí zadat číslo zásilky a hned uvidíte, kde se momentálne vaša zásilka nachádza. V případě Dalších otázok nás neváhajte kontaktovat na naší zákazníckej linke v pracovnej dobe od 8:00-17:00 na telefónnem čísle 18 181 nebo nás kontaktujte[5] jjjjjiným způsobem.

Aká je doručovacia doba zásilek?[6]

Naša spoločnost doručuje balíkové a paletové zásilky štandardne následující pracovný den po vyzdvihnutí zásilky od odesílátele v celé Slovenskej republike. Pro zistenie doručovacej doby u ostatných prepráv využite dopyt formulár[7].

Nemůžem doručovanú zásilku převzít, aké jsou možnosti doručení?[8]

Menšie zásilky (80 x 60 x 42cm) s hmotností do 15 kg si můžete presmerovat a následne vyzvednout na jednem z našich výdajných miest – Geis Point.[9] Tu je možnost uložení zásilek až na 7 dní. Příjemca je priebežne notifikovaný formou SMS o pohybe zásilky a následnem prijatí na Geis Point. Presmerovat zásilku můžete přímo v avizačnej SMS, kterou obdržíte v čase převzetí do přepravy od odesílátele nebo přímo TU.

Zásilku si též můžete vyzvednout osobne na některé z našich pobočiek od 9:00 do 19:00, ale je důležité nás o tem dopředu informovat e-emailem nebo telefonicky na naší zákazníckej linke 18 181.

Tento web používa k poskytovaniu služeb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Víc informácií.
Souhlasím[10][11]

References

 1. ^ Úvodná stránka (www.geis-group.sk)
 2. ^ Sledovanie zásilek (www.geis-group.sk)
 3. ^ Můžem platit platobnou kartou? (www.geis-group.sk)
 4. ^ Kde je moja zásilka? (www.geis-group.sk)
 5. ^ kontaktujte (www.geis-group.sk)
 6. ^ Aká je doručovacia doba zásilek? (www.geis-group.sk)
 7. ^ dopyt formulár (www.geis-group.sk)
 8. ^ Nemůžem doručovanú zásilku převzít, aké jsou možnosti doručení? (www.geis-group.sk)
 9. ^ Geis Point. (www.geis-group.sk)
 10. ^ Víc informácií. (www.geis-group.sk)
 11. ^ Souhlasím (www.geis-group.sk)

doručení zásilek (source)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.