roses BRATISLAVA 5. července (ČTK) – Do koncertu Guns N ‚Roses na letišti v Piešťanech už zbývá jen týden, takže organizační tím usilovně pracuje na splnění všech požadavků prominentních hostů. Ti chtějí mimo jiné hladký přesun na místo vystoupení pod dohledem policie.

Fanoušci by se také měli předem seznámit s přísnými bezpečnostními opatřeními na koncertě, který se v Piešťanech uskuteční 13. července pod širým nebem.

S kapelou a její početnou výpravou přiletí i bezpečnostní manažer, který minimálně 14 dní před koncertem musel dostat do rukou podrobný nákres místa, kde se koncert uskuteční, a také přesně uvedeny pozice členů ochranky a zdravotníků v celém areálu .

Manuál doručen organizátorům dokonce specifikuje i materiál, z něhož mají být zhotoveny bezpečnostní zábrany, jejich rozměry a způsob podložení, jakož i další detaily.

„Jde o přesné instrukce, takže z nich vycházíme. Samozřejmě je iv našem zájmu, aby se příznivci, kteří přijdou na piešťanské letiště, cítili komfortně a užili si dokonale show této fenomenální skupiny, „nastínil jeden z organizátorů Miroslav Brondoš.

Fanoušci musí počítat s tím, že některé předměty si do areálu nebudou moci vzít. Kromě zbraní, domácích zvířat, pyrotechnických pomůcek či laserových rtů budou zakázány i lahve, plechovky, řetězy, tyče na vlajky a další potenciálně nebezpečné předměty.

Management Guns N ‚Roses upozornil i na zákaz zhotovování záznamu, kamery a fotoaparáty by měla bezpečnostní služba návštěvníkům odebrat a uschovat. „Podobně jako jiné velké hvězdy označují svou show jako událost bez nahrávání zvuku či obrazu, Čo je třeba respektovat,“ dodal Brondoš.

Osmičlenná kapela v Piešťanech vystoupí ve složení: Axl Rose (zpěv), Dizzy Reed (klávesy, piano, perkuse, vokály), Tommy Stinson (baskytara, vokály), Chris Pitman (klávesy, vokály), Richard Fortus ( rytmická kytara), Ron „Bumblefoot“ Thal (sólová kytara), Frank Ferrer (bicí nástroje) a DJ Ashby (sólová kytara).

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.