Vyberte si způsob doručení zboží, který vám nejvíce vyhovuje:

Hodnota nákupu do 200 € (6 025,20 Sk) nad 200 € (6 025,20 Sk) *
Způsob dopravy

Cena za dopravu

Expres

6,00 € (180,75 Sk) zdarma

Osobní odběr

zdarma zdarma

Pošta

4,00 € (120,50 Sk) zdarma

Expres

Pro všechny, kteří chtějí mít zboží doma Čo nejdříve a jsou v průběhu dne k zastižení na adrese doručení.

Rychlé doručení zboží kurýrní společností UPS, která patří mezi nejspolehlivější na světě. Zboží, které máme aktuálně na skladě a který si objednáte během pracovního dne do 14:00, bude na vámi určené adrese během následujícího dne (platí pro celé Slovensko).

UPOZORNĚNÍ: Kurýrní služba UPS doručí zboží přesně na vámi zadanou adresu, uveďte proto prosím jako adresu doručení místo, kde se budete během dne nacházet. Prostřednictvím kurýrní služby doručujeme zboží pouze na území Slovenska.

Osobní odběr

Pro lidi z Prahy a okolí, kteří se na nás chtějí přijít podívat osobně.

Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně Pondělí až Čtvrtek v době od 9:00 do 17:00, v pátek v době od 9:00 do 16:00 v kanceláři naší společnosti na adrese Muchova náměstí 12, Praha . ( mapa >> [1] ) Pohodlně a bez problémů u nás zaparkujete, a to i s vozidlem větších rozměrů.

Pošta

Pro každého, kdo není během dne k zastižení na konkrétní adrese.

Zboží, které máme aktuálně na skladě a který si objednáte během pracovního dne do 16:00, Vám bude ještě ten den zaslán na dobírku jako balík 1. třídy České pošty, což znamená, že na Vaší adrese bude zboží následující pracovní den po odeslání. Zásilku si vyzvednete po vyzvání osobně na poště.

* Ceny za přepravu zboží jsou určovány na základě hodnoty objednaného zboží a zvoleného způsobu doručení. Zboží doručujeme pouze na území ČR, po individuální dohodě je možné doručení zboží i do ČR. Výjimkou ze standardního ceníku přepravy je zboží velkých rozměrů, konkrétně jde o produkty těchto kategorií:

– nivelační sestavy

– rotační lasery a jejich sestavy

– potrubní lasery

– teodolity

K ceně těchto produktů se připočítává část vzniklých přepravních nákladů ve výši 5,00 € s DPH bez ohledu na celkověu hodnotu objednávky.

References

  1. ^ mapa >> (chod.sk)

doručení zboží

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.