Klasické poštovní zásilky jako například faktury, výpisy nebo nabídky od různých institucí jsou doručovány většině Slovenská domácností (93%) …..

Bratislava 26. listopadu (TASR) – Klasické poštovní zásilky jako například faktury, výpisy nebo nabídky od různých institucí jsou doručovány většině Slovenská domácností (93%).

Žádný z listů nesměřuje hned do koše. Až 44% lidí, kteří dostanou listovní zásilku na své jméno, ji hned otevřou a důkladně si ji přečtou. Vyplývá to z průzkumu agentury TNS Slovakia, kterou realizovala prostřednictvím internetu – online dotazování na vzorku 500 respondentů. Terénní fáze výzkumu se uskutečnila v říjnu 2013.

Pouze zběžně si poštovní zásilku prohlédne hned po doručení 35% lidí. Dalších 13% si zásilku otevře a prohlédne až poté, Čo si vybaví běžné záležitosti, jako je vybalení nákupu či večera. Zásilku odloží na později, když si najde volnou chvilku nebo v nejbližších dnech pouze 6% adresátů a 1% poštu odkládá a otevírá když se jim nahromadí více zásilek.

Údaje na výpisech zkontroluje až 87% domácností. Ve věku 50 – 65 let kontrolu udělá až 94% lidí. V 12% případů tak učiní pouze v případě, když se vyskytne nějaký problém. Zbývající jedno procento výpisy vůbec nekontroluje.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.