Veřejnost

POŠTA: Slovenské pošta získala ocenění za doručování expresních zásilek

Bratislava 6. června (ČTK) – Za vynikající úroveň kvality doručování expresních zásilek ze zahraničí Slovenské pošta, as, (SP) získala ocenění valné hromady EMS Cooperative tzv.. „Zlatý Level“.

„Je to velký úspěch, protože po loňském roce, kdy jsme získali ocenění Stříbrný Level a v roce 2010 Bronzový Level, jsme se posunuli na nejvyšší příčku. Toto ocenění je důkazem neustálého zvyšování kvality našich služeb,“ řekl Tomáš Drucker, generální ředitel SP.

Pozitivní mezinárodní hodnocení SP bylo založeno na nezávislém posuzování lhůty doručení, výměny a včasnosti elektronických informací o pohybu EMS zásilek, jakož i na zajištění promptních reakcí na otázky o zásilkách od partnerských operátorů. Kvalita služby jednotlivých EMS operátorů je nepřetržitě měřena třetí stranou – nezávislým auditorem a podle celoročního výkonu jsou nejlepší poštovní operátoři umJítování ve zlaté, stříbrné a bronzové kategorii.

EMS Cooperative je společenství zřízené Radou poštovního provozu Světové poštovní unie v roce 1998 za účelem rozvoje a posílení služeb EMS. Každoročně oceňuje poštovních operátorů, kteří za uplynulý rok dosáhly stanovenou úroveň kvality vybraných ukazatelů EMS služby.

TASR informovala Slovensku pošta.

pe pop

SHMÚ: na východním Slovensku hrozí přívalové povodně [1]
PREŠOV: Den Rusínů si připomenou průvodem a slavnostní akademií [2]
BSK: V Pezinku se opět sešli hrnčíři a keramik na výročních trzích [3]
NITRA: Park pod Borinou ožije Klokočinskou parádou [4]

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.