Bratislava 5. září (PROTEXT-OTS) – Direct Parcel Distribution (DPD) posílá jako jediná kurýrní společnost na Slovensku SMS s informací upřesňující časový interval, ve kterém bude zásilka příjemci doručena. Tato služba je součástí produktu DPD Home, který je přizpůsoben potřebám doručování zásilek soukromým osobám. Kromě Slovenska poskytuje DPD službu DPD Predict v mnoha evropských zemích. Slovensko je také pilotní zemí s možnostmi mezinárodního využití DPD Predict, poskytovaného ve spolupráci s německým DPD na zásilky, směřující z Německa na Slovensko. Příjemce dostane SMS v den, v který očekává doručení balíku.

SMS s časovým intervalem je příjemci zásilky odeslána ihned po odchodu kurýra z depa DPD. Časové rozpětí, jehož přesnost je více než 95%, je jedna hodina v Anglii, dvě až čtyři hodiny v Nizozemsku a dvě až šest hodin v Belgii, Lucembursku a Německu. Na Slovensku je toto rozpětí tři hodiny.

Pokud v oznámen čas doručení nebude příjemce zásilky doma, může na správu interaktivní odpovědět a odložit doručení na některý z následujících pracovních dní. Pokud balík přesto není možné doručit, příjemce zásilky si může dohodnout nové doručení prostřednictvím webových stránek příslušných zemí, na Slovensku je to presmeruj.mojbalik.sk.

„V budoucnu DPD plánuje zavedení služby DPD Predict iv dalších evropských zemích, ačkoli to bude znamenat velkou výzvu při koordinování příslušných procesů s jednotlivými řešeními, specifickými pro danou zemi“ řekl Peter Červeň, generální ředitel DPD. „Společnost DPD je přesvědčena, že vývoj takových inovativních služeb povede k intenzivnějšímu růstu v rámci vnitrostátního i mezinárodního segmentu služeb, adresovaných soukromému zákazníkovi (B2C).“

Ilustrační fotografie naleznete na www.dpd.cem

Kontakt

Direct Parcel Distribution CZ s.r.o., Mgr. Andrea Bačíková – Marketing, PR, abacikova@sk.dpd.net

Direct Parcel Distribution CZ s.r.o., Ing. Peter Červeň – Generální ředitel, pcerven@sk.dpd.net

Upozornění: Upozorňujeme odběratele, že materiály označené zkratkou OTS jsou poskytovány v rámci originálního textové služby a za jejich obsah nese odpovědnost zadavatel.

doručení zásilek –

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.