Nová tepelná příručka HELUZ

Tepelná příručka – podklad pro navrhování a realizaci zděných konstrukcí z cihel HELUZ FAMILY z produkce společnosti [1] HELUZ cihlářský průmysl vos – Je praktickou pomůckou, kterou ocení všichni projektanti či stavební firmy pracující s cihlovým systémem HELUZ.

Publikace, která navazuje na Příručku vyhodnocení typických tepelných mostů z roku 2009, se nyní zaměřuje na sortiment cihelných bloků HELUZ FAMILY a dá se získat v tištěné i elektronické verzi na CD.  V nové příručce se vyhodnocuje celkem 78 typických konstrukčních detailů pro zdivo z cihel řady HELUZ FAMILY se šířkou 50, 44 a 38 cm a také detaily pro cihly s nejlepšími tepelněizolačními parametry na českém a slovenském trhu HELUZ FAMILY 50 2in1. Nová tištěná verze Tepelné příručky je k dispozici za 7,30 eur, CD za 3,50 eur a komplet za zvýhodněnou cenu 9,50 eur. Více informací a kontakt pro objednávající najdete na stránkách www.heluz.sk v sekci Ke stažení / tepelná technika [2] .

 Ve stejné sekci nejnovější najdete i volně stažitelný program s vyhodnocením tepelných vazeb. Tento software uživatelům umožňuje prohlížení jednotlivých detailů, jejich export a používání v projektové dokumentaci, výpočet [3] celkové tepelné ztráty objektu konstrukčními detaily a vyhodnocení teplotního faktoru. V současnosti jde o beta verzi s tím, že plná verze programu se připravuje. Do té se mohou promítnout i náměty, připomínky či detaily ze strany veřejnosti, které může každý zájemce zaslat na e-mail detaily@heluz.cz.

O společnosti HELUZ

Společnost HELUZ cihlářský průmysl vos vznikla v roce 1992. Vlastní celkem osm výrobních provozů ve třech lokalitách. V Dolním Bukovsku, kde sídlí i centrála společnosti, je cihlářská výroba, výroba stropních konstrukcí a výroba roletových překladů. Komín [4] a výroba cihelných komínů patří také do sortimentu společnosti. V Hevlíně u Znojma jsou dva výrobní závody na kompletní cihlářský sortiment av Libochovicích neDaleko Prahy je cihelna a panelárna.

Společnost je největším českým výrobcem cihlářského zboží. Vyrábí a dodává komplexní cihelný systém pro hrubou stavbu, tzn. tepelněizolační cihelné bloky pro obvodové zdi ve, cihly pro nosné, příčkové a akustické zdi ve, keramické stropy a překlady, nosné překlady pro venkovní stínící systémy, keramické stropní panely, cihelné komíny [5] , cihlové obkladové pásky a nepálené cihly.

References

  1. ^ společnosti (reklamneclanky.sk)
  2. ^ technika (reklamneclanky.sk)
  3. ^ výpočet (reklamneclanky.sk)
  4. ^ Komín a komíny (komín-kominy.sk)
  5. ^ Komín a komíny HELUZ (komíny-heluz.sk)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.