Original article

Sme online obchod s nábytkem. Umíme, že nehľadáte tisíce kusů nábytku, ale jen jeden. Ten, který se Vám páči, je kvalitný a dostupný. Preto se snažíme, aby naša nabídka obsahovala jen to najlepšie.

sluzby nabytok

 vynaska odvoz stareho nabytku

 

Kvalitný nábytok

U nás nájdete moderný i klasický nábytok podle svojho vkusu. Máme všetko, co potřebujete pro splnenie svojich snů ve Vašej obývačke, jedálni, pracovni, detskej izbe, spálni, či kuchyni. Bývanie může být pohodlné, krásne a cenovo dostupné zároveň! Sedacie súpravy, kuchynské linky, stoličky, stoly, pohovky, drezy, bytové doplnky, kreslá, detský nábytok, lampy, skrine, matrace … to všetko nájdete za výhodnú cenu tu na našich stránkach.

Bohaté skúsenosti, ústretový prístup a profesionálne služby

Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, čoho výsledkem je měsíčne několik stoviek spokojných klientů, kteří díky nám můžou bývat lepšie. Prinášame to najlepšie a najzaujímavejšie pro Vás. Od výrobců z celého sveta vyberáme kvalitné sedacie súpravy, detský nábytok, kuchyne a jiný nábytok za dobré ceny a následne ho privážame přímo až k Vášmu prahu po celem Slovensku. Sme si istí, že náš nábytok uspokojí i Vaše nároky na dizajn interiéru, kvalitu a cenu. Sme Váš profesionálny tím pro splnenie snů a predstáv ve Vašem bývaní.

Nabízíme Vám  dovoz, vynášku a na základe požiadavky i montáž Vami objednaného zboží dodaného v demonte.  Nábytok pravidelne rozvážame po všech kútoch Slovenska, takže Vás nájdeme všade, či bývate na východnem, strednem nebo západnem Slovensku. Vzdialenost pro nás není problém. Disponujeme vlastným vozovým parkem, a preto ne sme závislí od kurýrskych služeb.

                                                                                                               

zaslání zboží (source)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.