Jednička na trhu se spotřební elektronikou, společnost NAY as, otevře 16. srpna v 9:00 hodin novou prodejnu NAY Elektrodem v obchodně – zábavním centru MAX v Prešově. Půjde o zcela nový koncept prodeje s bližším kontaktem se zákazníkem a novým designem prodejny. Prešovská provoz tak bude v síti NAY Elektrodem jedinečná, ale do budoucna nenídiná.

Prodejna v Prešově je v pořadí již 28., kterou společnost NAY bude na Slovensku provozovat. Zákazníci se však ve srovnání s doposud stávajícími zařízeními dočkají několika novinek a pozitivních změn.

Tou nejviditelnější je především moderní interiérový design prodejny, kde dominují černá a bílá barva. Ty dodávají prostorám nové prodejny prémiový vzhled a zákazníkovi příjemný pocit z atraktivních prostorů s celkověu prodejní plochou 338 m2. Podstatně menší metráž je další zásadní změnou oproti stávajícím velkým provozům, ale díky vícekanálovému typu prodeje zákazník tuto změnu nepocítí.

„V novém NAY Elektrodome v Prešově dokážeme nabídnout na menší ploše stejný sortiment, jako ve velké prodejně při stejné kvalitě služeb a to díky většímu důrazu na poradenství a využití vícekanálového prodeje, „říká o nové prodejně v Prešově Karol Tisončík, obchodní ředitel společnosti.

Zákazníkům bude v novém typu prodejny k dispozici 11 speciálně zaškolených prodejců, kteří jim pomohou vybrat ze základního produktového portfolia, ale i ze široké nabídky velké bílé a černé techniky.
„Filozofie malometrážních prodejny klade do popředí největší výhodu sítě NAY Elektrodem, a tou je kvalifikované poradenství při výběru z obrovského množství produktů, které jsou k dispozici a na následném dovozu produktů přímo domů. Očekáváme, že prodejci budou dokonalými průvodci celým procesem nákupu, který v některých momentech simuluje internetový prodej, ale s živým osobním poradcem a konzultantem pro nejlepší výběr. Pokud si zákazník nevybere přímo z produktů, které jsou k dispozici k okamžitému odběru, má možnost sáhnout po kterémkoliv výrobku z obrovského sortimentu na našem centrálním skladě. Do 2 pracovních dnů mu ho následně bezplatně přineseme domů, „konstatuje Karel Tisončík.

Nový koncept však nic nemění na skutečnosti, že i nová prodejna si zachovává oblíbené výhody velkých provozů, jako například bezplatné doručení zboží kamkoliv na Slovensku do 2 pracovních dnů is vynáškou, zda funkci odběrného místa pro internetové objednávky, tzv.. PICK UP POINT.

„Otevření druhé prodejny NAY Elektrodem v Prešově je jasným signálem zákazníkovi, že chceme být k němu blíže s ještě lepšími službami,“ dodal Karol Tisončík, obchodní ředitel společnosti NAY.

O společnosti NAY as
Společnost NAY působí na slovenském trhu již 21 let a to v pozici největšího maloobchodního prodejce spotřební elektroniky, který nabízí největší sortiment světových značek bílé, černé a IT techniky, spolu s širokým portfoliem souvisejících služeb. Své působení začala společnost počátkem 90. let jako distributor světových značek elektroniky. Od roku 1992 začala společnost budovat vlastní sít maloobchodních prodejen. V roce 1998 vytvořila koncept velkoplošných prodejen pod registrovanou značkou NAY Elektrodem, který postupně rozšířila po celém Slovensku. První a zároveň největší prodejnu NAY Elektrodem otevřela na Zlatěch píscích v Bratislavě. V současnosti již provozuje 27 velkoplošných prodejen v 23 městech na Slovensku. V roce 2005 se společnost přeměnila na akciovou společnost pod názvem NAY as Za uplynulý rok dosáhla společnost obrat 154,118 mi. eur a je NAY lídrem na slovenském trhu s elektronikou. Více informací naleznete na www.nay.sk

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.