Stojí vaše společnost před strategickým rozhodnutím a úkolem vyřešit přepravu zboží do celého světa? Rádi byste chtěli prorazit na mezinárodní trhy avšak čas přepravy a optimalizace nákladů jsou pro vás důležité? Chtěli byste mít přehled o všech leteckých či námořních společnostech ve světě a online sledovat pohyb vašeho zboží? Pokud je vám představa spolupráce s osobním logistickým partnerem, který bude kdekoliv a kdykoliv k dispozici příjemná, jste na správné adrese!

Zdá se vám to nemožné? Distribuce výrobků dnes nezná hranic a pro průmyslový sektor se stávají alfa omegou zkušení logističtí partneři, kteří poskytují komplexní portfolio služeb pod jednou střechou. Klienti očekávají optimalizaci svých nákladů a vynikající management celého dodavatelského řetězce. Prioritními se stávají logističtí dodavatelé, kteří jim otevírají brány do světa.

Služby logistických operací lodní a letecké nákladní přepravy společnosti GEFCO Slovakia usnadňují operace při zásobování just-in-time. Zákazníkům nabízejí organizaci celokontejnerové přepravy, konsolidací zásilek bez hmotnostních limitů do různých světových destinací, která v sobě zahrnuje kombinovanou přepravu z / do evropských přístavů a ​​doručení zboží „Door to door“.

„Stavíme na dlouhodobém partnerství s našimi zákazníky. Nenabízíme jen přepravu z bodu A do bodu B. Nabízíme optimální logistické řešení v každém článku dodavatelského řetězce. Nejsme tu od toho, abychem mluvili Čo nemůžeme přepravit. Jsme tu proto, abychem našim průmyslovým zákazníkům nabídli cenově efektivní řešení lodní a letecké přepravy zboží všech rozměrů. Od malých zakázek až po náklady bez hmotnostních omezení. Vsadili jsme na strategii mezinárodního rozvoje se zaměřením na střední a východní Evropu, Asii s důrazem na Čínu a Latinskou Ameriku, kde budujeme vlastní pobočky, „uvedla Jana Bačíková, manažer Overseas GEFCO Slovakia.

Výhodou dovezeného zboží je možnost využití celního skladu v Trnavě av Kechněci, které umožňují skladovat zboží bez celního odbavení av případě potřeby, jeho postupné uvolňování do oběhu. Jako doplňkovou službu k zámořským přepravám poskytuje GEFCO know-how v oblasti cel a daňového zastoupení.

„GEFCO Slovakia je spolehlivý obchodní partner nejen vůči celním správám členských zemí, ale především vůči svým tradičním i novým obchodním partnerům. Důkazem je získání statutu Schválený hospodářský subjekt, který vnímáme jako konkurenční výhodu, „uvedl Peter Harach, Manažer celních služeb GEFCO Slovakia.

www.gefČo.sk [1]

18. 4. 2013 23:00:00

References

  1. ^ www.gefČo.sk (go.cz.bbelements.com)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.