Tagy

Podobné

Ukaž ostatním

V Hollywoodu zavál drsný severský vítr. Jeden z nejtalentovanějších evropských režisérů současnosti, Islanďan Baltasar Kormákur, se rozhodl ukázat světu, jak v jeho pojetí vypadá nekompromisní thriller.

Do hlavní role si vybral Mark Wahlberg, který má s tímto žánrem dlouholeté zkušenosti. „Profesionálního mstitele“ zde hraje Chrise Farradaya, pořádného otce od rodiny, který se kdysi také pohyboval za hranou zákona, když pašoval různé zboží ze Střední Ameriky do USA, ale dokázal včas odejít. Bohužel, mladší bratr jeho ženy rozhodl začít tam, kde Chris přestal. A protože nebyl zdaleka tak šikovný av strachu před pastí nechal velkou pašované zásilku utopit v moři, jde po něm místní narkomafie v čele s bezohledným Briggs.

 Kontraband

Chris má vlastně jen dvě možnosti – buď nechá vlastního švagra odstranit, nebo se vrátí místo činu a pašování velmi problematické zásilky na americkou půdu jeho selhání odpracuje. A protože rodina je pro něj vším, nechá se zaměstnat na nákladní lodi, která má být prostředkem k uskutečnění mimořádně riskantní operace. Pravděpodobnost úspěchu se blíží nule, zvlášt když se k netrpělivým a naštvaný narkobarónem, zvědavým členům posádky a příslušníkům pobřežní stráže přidá i zcela nečekaný nepřítel. Život Chrisovy ženy a jeho dětí visí na vlásku, a pokud nevymyslí skutečně geniální plán, je možné, že ani včasné doručení zásilky nebude na jejich záchranu stačit.

doručení zásilek –

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.