Doprava zboží v rámci České republiky, nebo do České republiky.

Při objednání zboží v našem e-shopu si můžete vybrat.

– osobní odběr

– zaslání zboží na dobírku

– zaslání zboží poštovní zásilkou

Osobní odběr

Zboží si můžete probrat osobně u nás na skladě na Damjanichovej ulici 3, v Komárně.

Pokud zvolíte tuto možnost, po připraveni zboží vás kontaktujeme telefonicky, nebo e-mailem pro dohodnutí termínu předání zboží.

Zboží si můžete probrat i na výstavě psů v České, nebo Slovenské republice. Seznam výstav, na kterých se zúčastníme prezentačních – prodejním stánkem Július K-9, naleznete na naší stránce.

Zaslání zboží na dobírku v rámci Slovenska.

Objednané zboží vám zašleme prostřednictvím pošty na adresu, kterou jste uvedli v objednávce jako dodací adresu. Za zboží zaplatíte při přebírání zboží. Poštovné a balné je 4 €. Při nákupu nad 120 € je poštovné a balné zdarma. To však neplatí v případě pokud si objednáte produkt těžší než 13 kg (trimovací stůl, ohrádka pro štěňata, přepravní klec a pod.) Vtem případě vás kontaktujeme telefonicky, nebo e-mailem a upřesníme konkrétní cenu poštovného.

Zaslání zboží na dobírku do České republiky.

Objednané zboží vám zašleme prostřednictvím pošty na adresu, kterou jste uvedli v objednávce jako dodací adresu. Za zboží zaplatíte při přebírání zboží v českých korunách podle aktuálního denního kurzu .. Poštovné a balné je 9 € (cca. 225 Kč). Při nákupu nad 120 € (cca. 3 000 Kč) je poštovné a balné zdarma. To však neplatí v případě pokud si objednáte produkt těžší než 13 kg (trimovací stůl, ohrádka pro štěňata, přepravní klec a pod.) Vtem případě vás kontaktujeme telefonicky, nebo e-mailem a upřesníme konkrétní cenu poštovného.

Zaslání zboží poštovní zásilkou v rámci Slovenska.

V případě, že za zboží zaplatíte platební kartou, nebo bankovním převodem, objednané zboží vám zašleme prostřednictvím pošty na adresu, kterou jste uvedli v objednávce jako dodací adresu. Poštovné a balné je 4 €. Při nákupu nad 120 € je poštovné a balné zdarma. To však neplatí v případě pokud si objednáte produkt těžší než 13 kg (trimovací stůl, ohrádka pro štěňata, přepravní klec a pod.) Vtem případě vás kontaktujeme telefonicky, nebo e-mailem a upřesníme konkrétní cenu poštovného.

Zaslání zboží poštovní zásilkou do České republiky.

V případě, že za zboží zaplatíte platební kartou, nebo bankovním převodem v eurech, objednané zboží vám zašleme prostřednictvím pošty na adresu, kterou jste uvedli v objednávce jako dodací adresu. Poštovné a balné je 9 € (cca. 225 Kč). Při nákupu nad 120 € (cca. 3 000 Kč) je poštovné a balné zdarma. To však neplatí v případě pokud si objednáte produkt těžší než 13 kg (trimovací stůl, ohrádka pro štěňata, přepravní klec a pod.) Vtem případě vás kontaktujeme telefonicky, nebo e-mailem a upřesníme konkrétní cenu poštovného.

Způsob platby.

V hotovosti.

Můžete platit při osobním přebírání u nás ve skladu, nebo ne některé výstav psů. V hotovosti také platíte pracovníku pošty při doručení zboží na dobírku.

Bankovním převodem, nebo platební kartou.

Při platbě bankovním převodem, jako variabilní symbol uveďte číslo vaší objednávky.

číslo účtu: 2624847989/1100

TATRA BANKA, Pohraniční 21, 945 01 Komárno

IBAN: SK52 1100 0000 0026 2484 7989

SWIFT: TATRA SK BX

Více informací: info@e-dogshop.sk

zaslání zboží

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.