Original article

Všechny výrobky zakúpené na www.esaty.sk můžete do 14 dní od převzetí zásilky vrátit nebo vyměnit bez toho, aby nám bylo zaslané odstúpenie od zmluvy podle zákonnej úpravy. Táto možnost se nevzťahuje na výrobky, které ste si osobne prevzali  v naší kamennej prodejně a pred prevzatím ste mali možnost si ich pozriet a vyskúšat.

Po uplynutí této lehoty naDále můžete formou reklamácie vrátit výrobky, které vykazujú známky poškodenia při výrobe nebo vady, na které se vzťahuje bežná spotřebitelská záruka.

 

Vrátenie zboží v kamennej prodejně

Zboží můžete vrátit v naší kamennej prodejně Svadobný a spoločenský salón Weda, Námestie SNP 2 – Obchodná 6, Pasáž Zlatý Jeleň, 811 06 Bratislava po predložení vytlačenej faktúry (z balíku nebo zaslanej e-emailem).

Kupujúci je povinný doručit predávajúcemu zboží kompletný včetně kompletnej dokumentácie, nepoškodený,  podle možnosti v originálnem obale.

Aby sme mohli zlepšit naše služby, prosíme Vás, aby ste na sprievodný list uviedli důvod vrátenia, není to však Vaša povinnost.

 

Vrátenie zboží poštou

Když ste se rozhosli zboží vrátit poštou,  prosíme o zaslání zboží na adresu:

 

eSaty  s.r.o

Námestie SNP 2 – Obchodná 6

 Pasáž Zlatý Jeleň

 811 06 Bratislava

 

Důležité upozornenia:

Zboží vrátený formou doručení na dobírku nepreberáme. Informace o způsobe vrátenia peňazí za zboží nájdete nižší.

Poštovné súvisiace s vrátením zboží znáša odesílátel, doporučujeme zboží vrátit doporučenou zásielkou.

Sídlo spoločnosti eSaty s.r.o. v Borinke neslúži na vrátenie zboží a zásilky na této adrese nepreberáme, prosíme zboží vždy vrátit na adresu uvedenú vyššie.

 

Vrátenie peňazí

 

V případě odstúpenia od zmluvy podle zákonnej úpravy nebo v případě vrátenia výrobku v lhůtě 14 dní predávajúci vráti kupujúcemu všechny platby za zboží, které od neho prijal na základe kúpnej zmluvy nebo v súvislosti s ňou rovnakým způsobem, aký použil kupujúci při svojej platbe, pokud se s kupujúcim nedohodne na jiném způsobe vrátenia platieb bez toho, aby kupujúcemu v této súvislosti boli účtované Další poplatky. 

 

Čiastka Vám bude vrátená v lhůtě do 14 dní  odo dne doručení oznámenia o odstúpení od zmluvy (pokud odstupujete od zmluvy bez uvedenia důvodu podle zákonnej úpravy), přičemž predávajúci není povinný vrátit kupujúcemu platby před tím, jak mu je doručený zboží nebo než kupujúci nepreukáže zaslání zboží zpět predávajúcemu. Když zboží vraciate v lhůtě 14 dní bez toho, aby ste nám zaslali oznámenia o odstúpení od zmluvy čiastka Vám bude vrátená v lhůtě do 14 dní od doručení vráteného zboží.

 

V případě zboží vráteného z důvodu výskytu vady nebo porušenia zboží (nejedná se o prípad vrátenia zboží bez uvedenia důvodu), Vám bude poplatek za zaslání zboží zpět k nám vrátený po predložení dokladu o jeho úhrade spoločnosti  eSaty s.r.o..

 

Doklad o úhrade poplatku za spätné zaslání zboží k nám je možné doručit spoločnosti  eSaty s.r.o. buď ve forme e-mailu nebo poštou. Poplatek Vám bude spoločností eSaty s.r.o. vrátený v lhůtě 14 dní odo dne doručení dokladu o jeho úhrade spoločnosti eSaty s.r.o.

zaslání zboží (source)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.