Název v originále: Bender ‚s Big Score

Rok výroby: 2007

Režie: Dwayne Carey-Hill

Postavy: Fry – Billy West, Leela – Katey Sagal, Bender – John DiMaggio, Hermes Conrad – Phil Lamarr, Amy Wong – Lauren Tem, John Zoidberg – Billy West,

Obsah:

Film se samozřejmě točí okolo Leela, Frya, Bendera a dalších našich hrdinů. Profesor Farnsworth společně s nimi půjde doručit zásilku na nudistickou planetu. Na té planetě nejen zjistí o Fryovi tetování na zadku ale zároveň jejich podfouknout i jisti mimozemšťané, díky kterým přijdou o domů. Samozřejmě, že ho budou chtít získat zpět, ale později tyto potvory ovládnou planetu. No a protože je Bender ovladatelní robot, bude tímto,, nudistům „i pomáhat, ale zároveň bude i na straně svých přátel. Leela si najde milence, zjistíme, Čo by se stalo kdyby Fry roce 1999 nespadl do chladícího kryoboxu a Bender se zahraje na vraha. Přesně jako při epizodách, i zde se můžeme těšit na situační vtipy, Benderovo satirický poznámky či romantické scénky odhalující vztah Leela a Frya. Kdo je však ve skutečnosti Lars, Leelin milenec? Na koho straně Bender zůstane? Jak se vyrovná s Larsovým a Leeljjjjjiným vztahem Fry? A Čo se přihodí Hermes? To vše se dozvíte když si prohlédnete tento super filmík!

Můj názor na film:

Nakolik jsem fanouškům Futuramy, tento film se mi moc líbil. Začátek byl velmi poutavý, ale místy jsem měla pocit, že je to celkem nezajímavé. Třetí třetina filmu mě však přesvědčila o opaku – děj se stupňoval a tak jsem to sledovala s nadšením. Počítali se mi ty hlášky Čo tam padli. Z postav se mi nejvíc počítali Amy a Bender. Každý kdo se rád směje a má rád futuristické věci, doporučuji mu tento film! No nejen jim. Myslím, že když jste si už jednou oblíbili Simpsonových či Family Guy, Futurama vás nezklame.

Pár obrázků z filmu:

Viděli jste tento film? Jaký je váš názor na něj? Pokud jste ho neviděli, chtěli byste ho vidět? Koho z Futuramy máte nejraději?

doručení zásilek –

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.