BRATISLAVA, 19. února 2013 (tlacovasprava.sk) – Slovenská pošta, a. s., připravila další novinku. Od 18. února 2013 si mohou zákazníci České pošty podávat expres zásilky do hmotnosti 15 kilogramů na všech poštách.

Expresní zásilky slouží k rychlému poslání dokumentů, zboží či jjiných předmětů s garantovanou lhůtou dopravy, s dodáním následující den po dni podání (D +1). Cena kromě pojišťovnictví zahrnuje i možnost sledovat pohyb své zásilky se službou Track & Trace. O celé fázi přesunu až k závěrečnému dodání můžete mít přehled prostřednictvím webové stránky České pošty nebo telefonicky na bezplatné infolince 0800/122 413. V ceně expresních zásilek je i služba za opakované doručení na žádost adresáta.
Slovenská pošta zároveň nadále garantuje i Dodaj dalších druhů zásilek. Vybrané pošty, které dosud přijímali expres zásilky s vyšší hmotností, je budou i nadále přijímat až do 30 kg.

Když rychlost rozhoduje

Slovenská pošta v rámci expresních zásilek poskytuje i služby Expres kurýr 60 a Expres kurýr. První z uvedených dvou služeb slouží k doručení zásilek do 60 minut od jejich převzetí. Zákazníci ji mohou využít k doručení květin, listů, dárků nebo zboží v Bratislavě, Banské Bystrici, Popradu, Košicích či v Nitře. Služba Expres kurýr je určena na doručení dokumentů a zboží v rámci celého Slovenska a k adresátovi se dostane již následující pracovní den.
Slovenská pošta neustále rozšiřuje své produktové portfolio a zákazníkům přináší přitažlivější služby odpovídající jejich požadavkům a potřebám moderní doby. Pro klienty jsou k dispozici i služby na odesílání zásilek do zahraničí. Více informací najdou naši klienti na webové stránce České pošty.
Stanislava Pondelová
Mluvčí, Slovenská pošta, a. s.
Tel.: +421 903 130 571, E-mail: pondelova.stanislava @ slposta.sk,

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.