Internetový obchod ecobio.sk [1] vám přináší nový způsob doručení vašich objednávek. Ve snaze zdokonalovat služby pro naše zákazníky a nabídnout ekonomický a zároveň profesionální způsob doručení vaší zásilky, jsme navázali spolupráci se společností Zásielkovňa.sk, která provozuje sít výdejních míst v celé České i Slovenské republice.

Jaké výhody Vám Zásielkovňa.sk přinese:
+ nízká cena , profesionální doručení

Výrazně snižuje vaše náklady na dopravu, protože díky efektivnímu a propracovanému logistickému systému vám doručí objednávku během 2-3 pracovních dnů za cenu – 2,40 € . Stačí, když se ve vašem okolí nachází jedno z jejích výdejních míst, kterých neustále přibývá. Objednávku si vyzvednete sami, například cestou z práce nebo obchodu. Nemusíte platit za to, že vám vaši zásilku někdo (ne) doveze až domů.

Aktuálně zastoupení najdete vždy na našem e-shopu [2] .

Jak Zásielkovňa.sk funguje:

Stačí, pokud během zadávání vaší objednávky zvolíte způsob doručení – Zásielkovňa.sk az nabídky výdejních míst si vyberete to své. O ostatní se postará Zásielkovňa. K provedení balíku z našeho e-shopu vás bude informovat e-mail, ve kterém bude uvedeno i trackingové číslo, podle kterého můžete sledovat, kde se vaše objednávka právě nachází. Rovněž budete informováni, když dorazí na výdejní místo a vy si budete moci svou očekávanou zásilku konečně vyzvednout.

References

  1. ^ ecobio.sk (ecobio.sk)
  2. ^ e-shopu (ecobio.sk)

doručení zásilek –

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.