Original article

Obvyklá doba dodání objednávky je 4-5 pracovných dní mimo zboží při kterých je uvedená delší doba dodání.

Kovanie značiek Hettich a Nomet – dodanie 2-10 pracovných dní v závislosti od konkrétného produktu. Pro presné dodacie doby nás kontaktujte eemailem nebo telefonicky.

Doručení objednávky je možné následujícími způsobmi:
1) Přeprava kurýrom – 4,80 EUR s DPH při objednávce do 166 EUR, při objednávce nad 166 EUR zdarma.
2) ParcelShop – 4,20 EUR s DPH
3) Slovenská pošta, balík na poštu – 6,60 EUR s DPH při objednávce do 166 EUR, při objednávce nad 166 EUR zdarma.
4) Osobný odber – zdarma. Zboží si můžete vyzvednout na adrese sídla naší spoločnosti během otváracích hodin.
5) Zahraničný balík – doprava zásilek kurýrem mimo Slovenskej republiky – 7,90 EUR s DPH.
Po odeslání zásilky je každý příjemca informovaný automatickým e-emailem o odeslání zásilky z nášho e-shopu. Taktéž je informovaný e-emailem od nášho dopravcu po zaregistrovaní zásilky na triediacem stredisku. Podmínkou zaslania e-mailu je poskytnutie správneho e-mailu při registrácii případně během objednávacieho procesu.
Během přepravy je příjemca každé zásilky informovaný SMS správou o doručovaní zásilky resp. o jej uložení v místě vyzvednutí. Podmínkou zaslania SMS správy je uvedenie správneho čísla mobilného telefónu příjemcu zásilky při objednávacem procese.

Jednotlivé způsoby dopravy jsou podrobne popísané nižší.

Platba za zboží:
1. Dobírka – za zboží zaplatíte přepravcovi při preberaní zboží, přepravca je povinný vystavit Vám pokladničný doklad o prevzatí hotovosti. V případě straty tento pokladničný doklad nieje možné vystavit opätovne.
2. Bankovým převodem – za zboží zaplatíte převodem na náš bankový účet, Váš zboží nebude vyexpedovaný pokud neobdržíme a neidentifikujeme Vaši platbu preto prosím pro ľahšiu identifikáciu uvádíjte jak variabilný symbol číslo objednávky a jak účel platby Vaše příjmení.
3. V hotovosti – za zboží zaplatíte při prevzatí zboží na prodejně.
4. Online platba kartou – za zboží zaplatíte platobnou kartou online, při vybratí tohto způsobu platby budete presmerovaný na stránku sprostredkovatele platby GP WEBPAY. Všechny informace které zadávate při platbe jsou pro nás neprístupné. Před platbou si skontrolujte limit pro internetové platby, ve většině bánk se nastavuje samostatne.

1) Přeprava kurýrom – 4,80 EUR s DPH při objednávce do 166 EUR, při objednávce nad 166 EUR zdarma.
Doba doručení zásilky je 24-48 hodin od odoslania zásilky. Cena zapravú nezávisí od počtu kusů z kterých zásilka pozostáva. V den doručení zásilky je příjemca informovaný SMS správou s telefónnym číslem na vodiča který zásilku doručuje. Balíky jsou doručované systémem od dverí k dveřím a teda za prvé uzamykateľné dvere na adresu kterou určí příjemca během objednávkového procesu. Zásilky jsou doručované během pracovných hodin.

2) ParcelShop – 4,20 EUR s DPH

Je to inovatívny způsob doručování balíků. Nemusíte čakat na príchod kurýra ale vy se rozhodnete kdy si pro balík přijdete vrámci otváracich hodin ParcelShopu. ParcelShopy jsou umístěnené v obchodných centrách případně na miestach s dobrou možnostou parkovania. Většina ParcelShopů je otvorených i během víkendů s dlhými otváracími hodinami. Okamžite po odovzadní balíku do ParcelShopu budete informovaný SMS správou.

Do ParcelShopu je možné uložit zásilku nasledovných parametrov:

  • Zásilka, která pozostáva jen z jedného balíku.
  • Zásilka se službou Dobírka – platba možná iba v hotovosti.
  • Balík, kterého najdelší strana nepresahuje dĺžku 80 cm.
  • Balík, kterého súčet obvodu a délky nepresahuje 200 cm.
  • Balík, kterého hmotnost je menšia jak 20 kg.

Budeme Vás kontaktovat telefonicky když by Vaša zásilka nespĺňala parametre ParcelShopu a dohodneme alternatívny způsob doručení.

3) Slovenská pošta, balík na poštu – 6,60 EUR s DPH při objednávce do 166 EUR, při objednávce nad 166 EUR zdarma.
Klasické doručení na Vaši poštu můžete využit i při nákupu v našem e-shope. Balíky nedoručujeme na adresu ale jen na poštu podle zadané adresy doručení.

Poštou je zaslat zásilku nasledovných parametrov:

  • Zásilka, která pozostáva jen z jedného balíku.
  • Zásilka se službou Dobírka – platba možná iba v hotovosti.
  • Najmenšie rozmery balíku – aspoň jedna plocha balíku je 20×15 cm.
  • Najväčšie rozmery balíku – 200 cm pro kterýchkoľvek z rozmerů nebo 300 cm, pro súčet délky a největšího obvodu měřeného v jiném smere, jak délka.
  • Balík, kterého hmotnost je menšia jak 10 kg.

Budeme Vás kontaktovat telefonicky když by Vaša zásilka nespĺňala paratre doručení poštou a dohodneme alternatívny způsob doručení.

4) Osobný odber – zdarma. Zboží si můžete vyzvednout na adrese sídla naší spoločnosti během otváracích hodin.
Zboží si můžete vyzvednout na naší adrese každý pracovný den v čase mezi 08:00 – 17:00. Odber zboží si radšej dohodnite telefonicky dopředu aby ste na prípravu zboží nemuseli čakat. Případně aby byl zboží skladem a nemerali si cestu k nám zbytečne.
Cena za přepravu je rovnaká vrámci celé Slovenskej Republiky.

Poistenie

Všechny zásilky jsou poistené príslušnou sumou, při preberaní zásilky je potřebné skontrolovat obal balenia a při jeho poškodení je potřebné toto poškození zapísat do přepravného listu. Urýchlite tím vybavenie případněj reklamácie.

doručení zboží (source)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.