Original article

15.12.2016

Kladiete si otázku, či zboží, který si teraz objednáte stihne prJít do Vianoc 2016? Uděláme všetko preto, aby sme všechny objednávky vybavili expresne a Vaše darčeky dorazili pod stromček načas. Když je zboží uvedený skladem, stále platí garancia odoslania v ten stejný den, když je zboží na dobírku, respektíve když je platba pripísaná na účet do 13:00. Predvánoční obdobie prináša stresujúce chvíle nejen pro nás, ale i pro přepravců. Slovenská pošta může mít v tomto čase už problémy s doručením a deklarované časy doručení může nedodržat i když všechny zásilky posíláme 1. triedou (D+1). Zásielkovňa už též avizovala ve před, že nápor v poslední týžden nemusí zvládnut, a preto doporučuje neposielat zásilky na poslednú chvíľu. Preto všetkým doporučujeme použit spoľahlivejšie a rychléjšie doručení prostřednictvím kurýra DPD. Když i vy patríte k tej většině, co si nechala predvánoční nákupy na poslednú chvíľu nabízíme Vám harmonogram vybavovania objednávek v predvianočnem čase.

20.12. (utorok) do 13:00

Podle našich skúseností z minulých roků, toto je poslední den, kdy zboží odoslaný 1. triedou přes Slovenskú poštu resp. přes na výdajné miesta Zásielkovňe má reálnu šancu prJít do Vianoc, teda do piatku 23.12.2016 t když, aby si to adresát i stihol převzít a vyzvednout. Když je Vaša zásilka balík Slovenskej pošty, doporučujeme využit radšej služby kurýrní spoločnosti DPD.

21.12. (streda) do 13:00

Poslední den, kdy odesíláme zboží, kde je vysoká šanca doručit ho do Vianoc, teda do piatku 23.12.2016. Přepravcovia jsou však už extrémne vyťažení a doručení už býva problematické. Jak přepravcu doporučujeme vyberat výhradne kuréra DPD. U Slovenskej pošty je šanca na doručení zásilky odoslanej v pondělí na druhý pracovný den výrazne menšia, tak isto jak přes Zásielkovnu.

POZNÁMKA: Garantovat doručení tesne před Vianocami je problematické, lebo to závisí od rôznych faktorů, za našu stranu však můžeme prisľubit, že uděláme všetko preto, aby zásilky objednané do 13:00 boli vyexpedované vždy ještě v ten stejný den. Přepravcovia doručujú štandardne podle následujícího schématu:

  • Kurýr DPD – D+1 (následující pracovný den po odeslání)
  • Slovenská pošta – list. 1 triedy – D+1 (následující pracovný den po odeslání)
  • Slovenská pošta – balík na poštu – D+2 (na 2 pracovný den po odeslání)
  • Zásielkovňa – výdaj na pobočkách – D+ 1-2 (následující, nebo 2 pracovný den po odeslání)

22.12. (štvrtok) do 13:00

Zboží odesíláme jak v štandardný pracovný den, doporučujeme použit výhradne služby kurýrní spoločnosti DPD. V podstate iba přes DPD máte akú takovou šancu doručení zboží do piatku 23.12.2016.

doručení zboží (source)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.