Original article

1. Doručenie zboží a platba

Osobný odber:

Objednaný zboží si můžete převzít osobne v obchode Frida Home, Rajská 2, Bratislava (v naší kamennej prodejně v centre mesta pod hotelem Kyjev při Kamennem námestí) každý pracovný den v čase od 11:00 do 17:30 hod.

Prevzatie zboží osobne v obchode Frida Home je možné až po odeslání potvrdzujúceho e-mailu kupujúcemu, kde kupujúceho informujeme o pripravenosti zboží k jeho vyzdvihnutiu. Při vyzdvihnutí zboží se preukážete písomným potvrdením od naší spoločnosti o potvrdení objednávky a zaplatení kúpnej ceny bankovým převodem nebo zaplatením v hotovosti přímo v kamennem obchode Frida Home.

Doručení zboží:

Zboží zasielame jen na území Slovenskej republiky a Českej republiky, přičemž ho odesíláme obyčejně do 3 pracovných dní od pripísania Vašej platby na náš účet, nebo obdržania objednávky při dobírke, najnedřív do 10 pracovných dní.
V případě, že zboží nebude v danem momente na sklade, bezodkladne Vás budeme o této skutočnosti informovat.

Zasielanie do jiných zemí jak uvedené vyššie riešime individuálne po vzájemné dohode.

Poštovné zdarma: v rámci Slovenska při objednávce nad 150 €, v rámci Čiech objednávce nad 390 €.

Způsob dopravy:

Doručení kurýrem v rámci Slovenskej republiky

Výška poštovného závisí od hmotnosti a objemu objednaného zboží – pohybuje se od sumy 3,80 € do 4,50 € pro balíky s hmotností do 10 kg (zmena cen vyhradená v závislosti od přepravnej spoločnosti, výška bude uvedená v objednávce). 
Zboží je štandardne poistený.
Když při objednávce zvolíte tento způsob doručení, skutočné poštovné Vám bude vypočítané podle vyššie uvedených kritérií a zaslané e-emailem v potvrdení objednávky.
Kurýr informuje zákazníka před doručením prostřednictvím SMS resp. jjjjjiným, dopředu dohodnutým způsobem.

Doručení kurýrem v rámci Českej republiky

Výška poštovného závisí od hmotnosti a objemu objednaného zboží – pohybuje se od sumy 10,50 do 13,50 € pro balíky s hmotností do 10 kg. (zmena cen vyhradená v závislosti od přepravnej spoločnosti, výška bude uvedená v objednávce). 
Zboží je štandardne poistený.
Když při objednávce zvolíte tento způsob doručení, skutočné poštovné Vám bude vypočítané podle vyššie uvedených kritérií a zaslané e-emailem v potvrdení objednávky.
Kurýr informuje zákazníka před doručením prostřednictvím SMS resp. jjjjjiným, dopředu dohodnutým způsobem.

2. Způsob platby

a) Platba dopředu
Platbu dopředu uskutočnite po potvrdení objednávky zboží bankovým převodem nebo vkladem na účet:

Banka:                   Slovenská sporiteľňa, a.s.

IBAN:                     SK73 0900 0000 0050 7596 0383
BIC-SWIFT kód:      GIBASKBX
Názů účtu:           Frida Home, s.r.o.

Jak variabilný symbol uveďte číslo Vašej objednávky.
=> V případě platby převodem na účet, zrealizujte platbu bezodkladne po potvrdení objednávky, najnedřív však do 5 kalendárnych dní.
=> Zakúpený zboží bude vyexpedovaný až po zaplatení kúpnej ceny, teda po pripísaní celkové sumy zboží včetně poplatku za přepravu na účet prodávajícího.
=>
Když nebude platba  pripísaná na účet do 5 kalendárnych dní od potvrdenia objednávky, predávajúci má právo predmetnú objednávku stornovat.

Když nebude platba pripísaná na účet do 7 kalendárnych dní od potvrdenia objednávky, predávajúci má právo predmetnú objednávku stornovat.

b) Platba při prevzatí zboží – doručení kurýrom
Úhradu uskutočníte v hotovosti při prebraní zboží pracovníkovi, který zabezpečuje doručene. Podrobné informace o platobných podmienkach a vrátení platby nájdete v Obchodných podmienkach.

3. Paušálny poplatek za neprevzatie zásilky

Každá objednávka je záväzná  v súlade s ustanoveniami občanskeho zákonníka  č. 40/1964 Zb. a podle našich obchodných podmínek. Když nebude zásilka odoslaná na dobírku spotřebitelem vyzdvihnutá, vyhradzuje si predávajúci požadovat od  spotřebitela paušálnu sumu na pokrytie nákladů na doručování ve výšce 10 EUR. 
Odesláním objednávky spotřebitel souhlasí s našimi obchodnými podmienkami a v případě nepřevzetí zásilky na dobírku s uhradením vyššie uvedeného paušálneho poplatku.

doručení zboží (source)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.