Original article

Doručení domácich potravín z nášho celoslovenského internetového obchodu s domácimi potravinami se rozdeľuje do dvou kategórií : donáška domů, donáška na odberné místo kde si zboží prevezmete Vy v den doručení objednávky.

Když chcete jednoduše prJít na to dokedy si treba zboží objednat a kdy Vám bude zboží doručený, pozrite se na počítadlo na úvodnej stránke.

 

Podmínky doručení su odlišné v každem meste do kterého doručujeme zboží.

Mestá doručení jsou rozdelené do troch kategórii podle farieb.

 – mestá Prešů, Košice, Poprad. V těchto mestách Vám zboží doručíme až domů a donášku uskutočňujeme každý týžden. Zboží si musíte objednat vždy do nedele ( do 24:00) a Vaša objednávka Vám bude doručená v Poprade v štvrtok, v Prešove, Košiciach v piatok. Cena donášky při objednávce nad 45 eur je zdarma v opačnem případě je jej cena 3 eurá.

 – mestá Bratislava, Trnava, Nitra, Banská Bystrica. V těchto mestách jsou naše odberné miesta kde Vám zboží dovezieme a Vy si ho jen vyzdvihnete v rovnaký den jak bude zboží dodaný. Objednat zboží si musíte minimálne týžden (tj. do stredy) dopredu a svoju objednávku si budete môct převzít následující týžden v stredu ( pro lepšie pochopenie si pozrite počítadlo na úvodnej stránke). Donášku zboží do těchto miest realizujeme každý druhý týžden. Zoznam odberných miest nájdete na konci tohto článku. Budeme Vás kontaktovat když bude vaša objednávka pripravená k prevziatiu na odbernem místě. Cena donášky do odberného miesta je zdarma.

 – mestá Žilina, Trenčín. V těchto mestách jsou naše odberné miesta kde Vám zboží dovezieme a Vy si ho jen vyzdvihnete v rovnaký den jak bude zboží dodaný. Objednat zboží si musíte minimálne týžden (tj. do stredy) dopredu a svoju objednávku si budete môct převzít následující týžden v stredu ( pro lepšie pochopenie si pozrite počítadlo na úvodnej stránke). Donášku zboží do těchto miest realizujeme každý druhý týžden. Zoznam odberných miest nájdete na konci tohto článku. Budeme Vás kontaktovat když bude vaša objednávka pripravená k prevziatiu na odbernem místě. Cena donášky do odberného miesta je zdarma.

Zoznam odberných miest:

Bratislava: Yogi’s, Bory Mall, Lamač 6780, 841 06, Bratislava (2. nadzemné podlažie, predajňa č.157)
Otváracie hodiny: Pondělí – Nedele – 9:00 – 21:00, tel.: 0907 967 134 

Trnava: CELIshop, s.r.o., Halenárska 3, 917 01 Trnava

Otváracie hodiny: streda – 9:00 – 18:00, tel.: 0944 196 148

 

Nitra: Obchod TEKVIČKA, Štúrová 72, 949 01 Nitra (asi 150 m za sídlem spoločnosti Arriva a.s. smerem k Mlynárciam)
Otváracie hodiny:  tel.: 0908 710 405 

Banská Bystrica: Čoskoro doplníme

Trenčín: ZDRAVÍČKO, Gen. Svobodu 1, 911 08 Trenčín (OZC Južanka – 1. poschodie)
Otváracie hodiny: streda – 9:00 – 12:00 a 13:00 – 18:00

 

Žilina: Čoskoro doplníme

doručení zboží (source)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.