Original article

Doručení kvetů a kytíc do 3 hodin zabezpečujeme jen do nasledovných miest: Bratislava, Košice, Trnava, Žilina, Banská Bystrica, Lučenec, Myjava, Detva, Zlaté Moravce, Nové mesto nad Váhem, Galanta, Rimavská Sobota, Brezno!

 

Objednávky s miestem doručení v uvedených mestách Vám umíme doručit do 3 hodin  od úhrady prijatej objednávky. Uvedená možnost se vzťahuje len na pracovné dni s doručením v čase od 08.00 do 17.00 hod. 

Objednávky s miestem doručení v uvedených mestách s datumem doručení zhodným s datumem prijatia objednávky musia být prijaté a uhradené v čase od 08:00 do 14:00.

Expresné doručení zásilek se vzťahuje na objednávky kvetů a kytíc s hodnotou min. 20,- EUR s DPH.

Podmínkou na spracovanie prijatej objednávky je úhrada objednávky a to v zmysle našich Obchodných podmínek. 

 

Za doručení kvetů a kytíc do 3 hodin v mestách Košice, Trnava, Žilina, Banská Bystrica, Lučenec, Myjava, Detva, Zlaté Moravce, Nové mesto nad Váhem, Galanta, Rimavská Sobota, Brezno se účtuje suma ve výšce 7,77 EUR! 

 V případě objednání kvetů a kytíc prostřednictvím nášho internetového kvetinového obchodu http://www.kvetyakytice.sk/[1],  požiadavka na doručení objednávky v den prijatia objednávky – do 3 hodin od prijatia objednávky s prihliadnitím na vyššie uvedené skutočnosti, musí být uvedená v „Poznámkach k objednávce“ s uvedením textu „Doručení do 3 hodin (+ uviest datum).  V tomto případě se na datum doručení (spravidla následující den) uvedený v objednávce neprihliada, prednost má datum doručení uvedený v „Poznámkach k objednávce“.

V ostatných případech budou objednávky doručené v den uvedený v objednávce, pokud se objednávateľ      s prevádzakovateľem nedohodne inkdyž.

References

  1. ^ http://www.kvetyakytice.sk/ (www.kvetyakytice.sk)

doručení zásilek (source)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.