Poštovné a balné při zaslání zboží na dobírku činí 6, – €. Uvedené poplatky platí při dodání zboží v celé České republice.

Zaslání zboží
– Dodací lhůta
Zboží doručuje dodavatel, zpravidla od 2 do 5 pracovních dnů. Při objednávkách doručených v mimopracovní době / dny pracovního volna, pracovního klidu a státní svátky / se doba doručení prodlužuje o tyto dny.

– Způsob dopravy
Způsob dopravy si zákazník volí sám v objednávkovém formuláři, tj. před odesláním objednávky. Zásilky, které jsou dodavateli vráceny jako nevyzvednuté, nebo nedoručitelné, zasílá dodavatel znovu pouze na opětovné vyžádání. V takovém případě je dodavatel oprávněn požadovat zaplacení kupní ceny, nebo přiměřené zálohy předem.
Převzetí zboží
Místem dodání zboží je adresa, uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři. Součástí dodávky zboží není jeho instalace ani předvedení. Při přebírání zboží je kupující povinen zkontrolovat, zda zásilka nenese známky poškození, které mohly vzniknout při přepravě av případě poškození obalu, zkontrolovat zboží. O poškození zboží ihned informujte přepravce i prodávajícího.
Pokud si kupující v odběrní lhůtě nepřebere objednané zboží od dobírkové služby, kupující odpovídá za škodu, která vznikla prodávajícímu v důsledku neúspěšného dodání zboží kupujícímu.

zaslání zboží

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.