Original article

přeprava osôb a doprava zboží

Našim klientům nabízíme rýchlu, včasnú ale predovšetkým bezpečnú dopravu na letiská Krakow, Katowice, Rzeszow, Varšava, Budapešt, Vieden či Praha. Zabezpečujeme taktéž dopravu osôb do rôznych zemí Európskej únie, akými jsou Holandsko, Anglicko, Belgicko, Nemecko, Francúzsko, Taliansko nebo Španielsko.Při poskytovaní přepravných služeb se snažíme dosiahnut co najväčšiu spokojnost našich cestujúcich, preto dbáme na spoľahlivost, flexibilnost a v neposlednem rade též na pohodlie při cestovaní.


Přepravíme taktéž rozličný zboží v rámci všech zemí EÚ, přičemž v případě potřeby poskytujeme našim klientům možnost využitia expresných doručovacích služeb.

doprava osôb do Holandska za prácou

Vám, kotrí dochádzate za prácou do Holandska, nabízíme pravidelnú osobnú dopravu na presne vami určené místo. Dbáme přitem na bezpečnost, plynulost a pohodlie našich pasažierů. Výhodou využitia automobilovej dopravy je predovšetkým menšia časová náročnost jak i individuálny prístup a komfort s tím spojený.

přeprava na letisko Krakow, Katowice

Zabezpečujeme pravidelnú přepravu osôb na poľské letiská Krakow a Katowice, přičemž našim pasažierem zaručujeme včasný príchod, flexibilný prístup a pohodlnú, časovo úspornú jazdu. Uznávame osobný prístup a preto sme pripravení vyjst našim klientům vždy v ústrety.

doručení zboží (source)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.