Original article

Zboží je doručovaný přímo k Vám domů našimi zmluvnými přepravcami. Každý zákazník si musí uvedomit, že se jedná o zboží, který je velmi ťažký a zložitý na přepravu. Přes pomerne vysokým cenám se snažíme našim zákazníkem dotovat aspoň čast z ceny přepravného a dokonca pri vybraných značkách a zbožíoch umíme zabezpečit dopravu ZDARMA.

Způsoby platby: Nabízíme Vám 2 způsoby platby.

Dobírka – zákazník zaplatí za zboží v hotovosti při prevzatí zásilky

Bankový prevod – po objednaní prídu zákazníkovi na email všechny potřebné údaje na uhradenie objednávky platbou predem ( t.j. variabilný sym byl, suma a číslo účtu ) . Po prijatí platby Vám bude zboží odoslaný.

Číslo účtu : 3321668451/0200 Vúb, a.s.

IBAN: SK6902000000003321668451

SWIFT: SUBASKBX

Způsoby dopravy: Nabízíme Vám 4 způsoby dopravy.

Kurýr GLS –menšie balíky s hmotností do 5 kg ( 5 € s DPH )

TOP TRANS –väčšie balíky s hmotností nad 5 kg

Při platbe predom : 10 € s DPH

Při platbe na dobírku: 20 € s DPH

Doprava ZDARMA – platí pro značky SHARK, ARTTEC a ARTTEC EXCLUSICE s platbou predem.

Osobný odber MARTIN – ZDARMA

Osobný odber na adrese : Controll Group s.r.o, Kollárova 73, 036 01 Martin . Treba se predem informovat o dostupnosti zboží.

PreCo doprava zdarma ?

Dopravu zdarma Vám můžeme poskytnút díky tomu, že náš výrobca je schopný na objednávky nad 100 € zabezpečit dopravu zdarma. Díky tomu Vám můžeme zboží zaslat přímo od výrobcu k Vám. Čím se ušetria náklady na přepravu a nemusí se zboží přepravovat od výrobcu na náš sklad a z nášho skladu přímo zákazníkovi. Pro zákazníka je to veľká výhoda i z toho důvodu, že se eliminuje prekladanie zboží a nemusí se prekladat na 2 miestach, ale jde přímo k zákazníkovi ( v dnešnej dobe přepravcovia zaobchádzajú s balíkmi velmi nešetrne a stáva sa, že zboží se může poškodit ). Ďalšou výhodou je rychlest. Zboží nemusí putovat zbytečne na náš sklad, ale jde rovno k zákazníkovi čím se ušetrí pár dní a zboží můžete mít doma dřív. Zboží můžete mít doma už na tretí den od objednání.

Jak mám postupovat při objednávce menšieho zboží ?

Při takej objednávce postupujte normálne a zvoľte způsob dodání Kurýr GLS.


Dodacia doba

Objednaný zboží doručujeme do 1 až 4 pracovných dní. V případě, že se zboží nenachádza na sklade u nás, ani na externem sklade výrobcu, budeme Vás o této skutočnosti informovat i s upresnením délky dodacej doby.

Nenesieme žiadnu zodpovednost za poškození nebo oneskorenie dodávky zavinené doručovatelem. Zboží je potřebné skontrolovat ihned při prevzatí. Při zistení závady je potřebné hned kontaktovat prevádzkovatele.

doručení zboží (source)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.