Zklamali vás levné valentýnské slevové nabídky? Čert jejich vem. Zkuste raději darovat pořádný šperk nebo kvalitní hodinky.

Vyberte si z nabídky eshopu hodinky.sme.sk z kategorií designových, luxusních či sportovních hodinek [1] , nebo elegantní šperky [2] za rozumné ceny . Najdete zde světoznámé značky, jako například Emporio Armani [3] , Casio [4] , Dolce & Gabbana [5] , Ice Watch [6] .

Téměř všechny produkty nabízené v ehope jsou se slevou minimálně 5% z běžné maloobchodní ceny (tj. z ceny, za kterou se běžně prodává produkt v kamenném obchodě), nechybí věrnostní bonusy či dárky při nákupu vybraného zboží.

K dispozici jsou způsoby platby dobírkou, bankovním převodem, zda v hotovosti při osobním odběru u provozovatele obchodu.

Hodnotné hodinky nebo šperk jsou dobrým tipem nejen na Valentýna. V nabídce nového eshopu hodinky.sme.sk [7] najdete po celý rok značkové zboží pro pány, dámy i děti.

Provozovatelem obchodu a zároveň prodávajícím je společnost parfému a kosmetika, jeden z největších prodejců značkových hodinek a šperků na slovenském trhu. Dodací lhůty zboží jsou obvykle do pracovních 10 dnů, doručení prostřednictvím pošty nebo kurýrem.

11. 2. 2013 16:37:00

References

  1. ^ hodinek (go.cz.bbelements.com)
  2. ^ šperky (go.cz.bbelements.com)
  3. ^ Emporio Armani (go.cz.bbelements.com)
  4. ^ Casio (go.cz.bbelements.com)
  5. ^ Dolce & Gabbana (go.cz.bbelements.com)
  6. ^ Ice Watch (go.cz.bbelements.com)
  7. ^ hodinky.sme.sk (go.cz.bbelements.com)

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.