Original article

Středa 15. 1. 2014 | AUTOR: Yveta Štrková | Kosmetika [1]

Nakupujete Avon kosmetiku? Jako Avon produkty nakoupit, jak se stát sama či sám prodejcem Avon i kde na Slovensku Avon koupit – to vše jsme pro vás stručně a přehledně zmapovali v tomto článku.

image

Kosmetika Avon leží u mě doma úplně všude. Každý rok dostanu od někoho dárek od Avon -nejčastěji Avon make-up . Avon produkty mám ráda. Jsou kvalitní, Avon katalog nabízí stále něco nového a navíc mám Avon katalog online vždy po ruce, i když sama nejsem Avon lady a tak klasický tištěný aktuální katalog Avon obvykle nemám.

image

Oficiální stránky Avon Slovensko jsou na webové adrese Avon.sk [2] , ale shop s Avon kosmetikou najdete i na Avon-online.sk [3] . Online katalog Avon umožňuje nákup speciální formou. Vyberu si Avon kosmetiku nebo jiné Avon produkty, vyberu si Avon Lady nebo Avon Gentlemana a ona zda on mě pak do 24 hodin kontaktuje a dohodne podrobnosti doručení. Za zboží Avon platím vždy až osobně při doručení. Pokud ale máte Avon Lady po ruce, vaši kamarádku či kolegyni, celý proces nákupu je ještě rychlejší. Avon-online.sk sice není oficiální e-shop značky, ale zas tam můžete nakoupit jak ve standardním e-shopu. E-shop Avon-online.sk nabízí kompletní sortiment Avon, výrobky se slevou 10% a ke každé objednávce Avon katalog a vzorky Avon zdarma.

image

Pokud přece jen raději listuje v Avon katalogu přímo a ne v e-shopu Avon, můžete si každý aktuální Avon katalog prolistovat na stránkách Avononline.avon.sk [4] . Avon online katalog má speciální listovací podobu a tváří se jako klasický tištěný Avon katalog. Viz poslední Avon katalog [5] .

image

Kosmetika Avon make-up, Avon parfémy a vůně, Avon móda, dětská kosmetika Avon či pánská Avon kosmetika – to vše může potěšit vás i každého, koho se Avon výrobky rozhodnete obdarovat. Dárky Avon se hodí pod stromeček, k narozeninám, k svátku nebo jen tak jako milá pozornost.

image

A pokud značce Avon propadnete, staňte se Avon Lady (at Avon Gentlemanem). Získáte možnost nakupovat Avon výrobky ze slevou 30%, bezplatně zkoušet mnohé z výrobků a také mnoho dalších výhod. Registrovat se můžete na stránkách Avononline.avon.sk [6] .

Zdroj obrázků: Avon

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus. [7]

comments powered by [8]

REKLAMA eTarget

References

  1. ^ Kosmetika (www.moda.sk)
  2. ^ Avon.sk (www.avon.sk)
  3. ^ Avon-online.sk (www.avon-online.sk)
  4. ^ Avononline.avon.sk (% 20avononline.avon.sk)
  5. ^ Avon katalog (www.avon . cs)
  6. ^ Avononline.avon.sk (reg.avonkariera.cz)
  7. ^ comments powered by Disqus. (disqus.com)
  8. ^ comments powered by (disqus.com)

doručení zboží – Google News

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlásit


Zaregistrujte se


Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.